Zamówienia indywidualne


Nie znalazłeś w naszym sklepie części, którą potrzebujesz?

Jeździsz rzadko spotykanym modelem Hondy?

Nikt nie jest w stanie Ci pomóc?

Chcesz zapytać o dostępność bardzo rzadkiej spinki?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Prawdopodobnie możemy sprowadzić każdą część do Twojego samochodu w atrakcyjnej cenie! Nie jesteśmy w stanie zapewnić dostępności każdego elementu od ręki, a nasz katalog jest wciąż w budowie, dlatego nie ma w nim wszystkich Hond.

Nie możesz nigdzie dostać bardzo nietypowych podzespołów? Spróbuj u nas, zapytaj o dostępność!

 

W ofercie mamy części do wszystkich samochodów marki Honda. Problemu nie stanowią nawet elementy silnikowe do Accorda z lat 80' wyprodukowanego w Ameryce, czy też fragmenty zawieszenia do kilkuletniego Civica. 

 

Jeżeli masz Hondę i potrzebujesz części – nie mogłeś trafić lepiej.

Jeżeli szukasz, a do tej pory nikt nie był w stanie Ci pomóc, prawdopodobnie właśnie znalazłeś. Jeżeli potrzebujesz, po prostu zapytaj.

 

 

 

ZAMÓWIENIA

Zadzwoń, napisz e-maila lub odezwij się na Gadu-Gadu. Postaraj się jak najdokładniej opisać swój problem. Podaj jak najwięcej informacji dotyczących Twojego samochodu:

-rok produkcji (ewentualnie czy samochód jest po/przed liftingowy)

-model

-typ nadwozia

-wersję silnikową (lub chociaż podaj pojemność silnika oraz jego moc)

-numery części

 

UWAGA!!!

Wszystkie te informacje możesz pominąć, jeżeli podasz nam cały numer VIN swojego samochodu!

Powinen się on składać z 17 znaków. Są w nim zakodowane wszystkie informacje niezbędne, żeby dobrać odpowiednie części do każdej Hondy. Najłatwiej go znaleźć w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

 

 

 

 W ofercie posiadamy nie tylko części Honda OEM, mamy także wysokiej klasy zamienniki. Docieramy do produktów firm, które są używane w fabrykach na pierwszy montaż, nie oferujemy podróbek! We współpracy z japońskimi kontrahentami oferujemy Wam części, które są najlepszej jakości. Wprowadzamy do sprzedaży produkty, których nie kupicie na polskim rynku. My nie oferujemy tego, co wpadnie nam tanio w ręce, my szukamy po całym świecie tego, co chcemy oferować.

 

 

Haparts – Best Honda Store.

Możemy wszystko.