O firmie


Haparts to firma, która jest naszą pasją. Od kiedy tylko pamiętamy, jeździmy lub jesteśmy wożeni Hondami. Setki tysięcy kilometrów przejechane tymi samochodami – kiedyś jako pasażerowie, teraz jako kierowcy – sprawiły, że wiemy o nich prawie wszystko. Znamy słabe i mocne punkty, wiemy, co powinno być gdzie, co jest do czego, i co pochodzi skąd. Sklep, który tworzymy, to coś więcej niż zniżki w hurtowniach, z których robimy pożytek. To praktyka, którą chcemy dzielić się z Wami.

Zafascynowani osiągami połączonymi z bezawaryjnością tych aut zaczęliśmy zastanawiać się, w jaki sposób tak obciążone podzespoły nie ulegają awarii nawet po przebiegach rzędu pół miliona kilometrów. Każdy, kto zna budowę dowolnego silnika Hondy wie, że wewnątrz nie znajduje się nic nadzwyczajnego, a jednak są to wysokoobrotowe, absolutnie bezawaryjne, napędzane etyliną fabryki emocji. Sekret tkwi w detalach. W dokładności i jakości, którą podczas pracy silnika spełniają wszystkie jego ruchome elementy.

 

Istnieje legenda która mówi, że Hondy zaczynają się psuć dopiero wtedy, kiedy ktoś zaczyna je naprawiać. To prawda, i wcale nie tylko w umiejętnościach mechaników tkwi problem. Sytuacja spowodowana jest brakiem odpowiednich części na rynku. Żeby przekonać się o moich słowach na własnej skórze, wystarczy wybrać się do dowolnej dużej hurtowni motoryzacyjnej. Podchodzicie do sprzedawcy, który ma problem ze znalezieniem Waszej Hondy w katalogu. Kiedy już znajdzie podobną, proponuje Wam – na przykład – panewki korbowodowe czterech firm. Problem tkwi w tym, że żadne z nich prawdopodobnie nie będą miały nic związanego z Japonią, a po powrocie do warsztatu i tak okaże się, że nie będą pasowały do Waszego silnika. Znacie to?

Kupujecie „w zamienniku” uszczelkę pod pokrywę zaworów, a ona cieknie bardziej niż poprzednia, która miała 20 lat? Robicie remont silnika, a ten po wszystkim pali więcej oleju niż wcześniej? I tuleje do zawieszenia, które nie ruszane 15 lat od nowości nagle trzeba wymieniać co roku?

 

Mieliśmy dosyć i wzięliśmy się do pracy, a jej owoc to Haparts.

 

Nasze marzenie jest proste: stworzyć bezbłędny katalog, poprzez który będziemy mogli oferować Wam najlepszej jakości części do samochodów marki Honda w najlepszych cenach. Tylko Wy możecie pomóc nam w jego realizacji.

 

 

 

Opinie o nas możecie znaleźć m.in.:

 

W komentarzach na portalu aukcyjnym allegro:  KLIK

Na forum fanatyków Hond Civic IV generacji:  KLIK

Na forum Stowarzyszenia CivicKlub Polska:  KLIK 

Oraz na naszym profilu na Facebooku:  KLIK 

 

 

 

Haparts.

"Z pasji."