Kategorie

Wysyłamy za 5PLN!Szalenie miło jest nam poinformować, że zakończyliśmy niełatwe negocjacje z firmami, które dostarczają Wam przesyłki od nas każdego dnia, usprawniliśmy nasz system obsługi zamówień, oraz zmodenizowaliśmy magazyn - dzięki czemu jako prawdpodobnie pierwszy specjalistyczny sklep z najlepszej jakości częściami do samochodów marki Honda oferujemy wysyłki tak tanio!

Zmiana jest na lepsze - przede wszystkim dla Was! Jest dużo taniej i dużo łatwiej! Podstawowa cena wysyłki przedpłaconej Pocztą Polską lub za pośrednictwem Paczkomatów firmy InPost od teraz to jedyne 5PLN! I nie są to wysyłki "ekonomiczne" - nie obniżamy jakości - w przypadku Poczty Polskiej jest to usługa świadczona przez Kuriera Pocztex (usługa KURIER 48), która gwarantuję dostarczenie w ciągu 48 godzin od momentu nadania, w przypadku Paczkomatów InPost jest to klasyczna usługa o podobnym terminie doręczenia! Jeżeli jesteście zainteresowani szybszą dostawą - proszę bardzo, w gotowości czeka firma UPS, która naszym zdaniem jest najlepszą firmą kurierską na rynku (co nie powinno dziwić - współpracujemy tylko z najlepszymi), a my oferujemy jej usługi w najniższych możliwych cenach! Przesyłka dostarczana jest następnego dnia roboczego od momentu nadania i kosztuje jedyne 10PLN! Jesteście zainteresowani przesyłkami pobraniowymi - żaden problem. Do każdej z podanych możliwości wystarczy dopłacić jedyne 5PLN, co daje nam 10PLN za pobraniową przesyłkę Pocztą Polską lub za pośrednictwem Paczkomatów InPost, oraz 15PLN za pobraniową przesyłkę kurierem UPS! Uwaga! Cena wysyłki NIE zależy od tego, co zamówicie, jest taka sama ZAWSZE niezależnie od ilości zamówionych części, ich objętości oraz wagi! Jedynym wyjątkiem są zamówienia, których kwota brutto nie wliczając kosztów wysyłki jest równa lub większa 500,00PLN, takie zamówienia wysyłamy w dowolny wskazany przez Was sposób (z wyjątkiem przesyłki konduktorskiej PKP) ZA DARMO.

Chcemy być najlepsi na rynku, i wierzymy w to, że oferowanie najlepszej jakości części w połączeniu z najlepszej jakości przesyłkami w bardzo atrakcyjnych cenach spełni nasze marzenia - marzenia o samochodach sprawnych, bezawaryjnych i cieszących właścicieli tych aut

Na potrzeby pilnych przypadków w ofercie w dalszym ciągu mamy Przesyłkę Konkduktorską PKP - nie znamy żadnej firmy w branży, która oferuje podobną usługę! Jeżeli potrzebujesz, żeby części dotarły do Ciebie tego samego dnia, którego składasz zamówienie, skonktaktuj się z nami - jeżeli tylko obsługujący taką usługę pociąg z Warszawy tego dnia będzie jechał w Twoją stronę wrzucimy paczkę do środka, a Ty odbierzesz ją na najbliższej dogodnej Tobie stacji kolejowej! Bardzo często takie rozwiązanie wybawia z opresji :)

Wszystkie zmiany które wchodzą dzisiaj w życie dotyczą zarówno klientów detlicznych jak i hurtowników.

Ostatnia rzecz o której chcę wspomnieć, to przypomnienie naszego wysyłkowego standardu, dzieki któremu mamy ogromną przewagę nad konkurencją - posiadamy własny magazyn - nie korzystamy ze stanów magazynowych hurtowni, wobec czego wysyłka następuje natychmiast po tym, jak złożycie zamówienie! Wszystkie zamówienia które chcecie otrzymać kurierem UPS zamówione w dni robocze do godziny 15:00 wysyłamy tego samego dnia (czyli następnego dnia roboczego są u Was), a na przesyłki świadczone poprzez InPost oraz Pocztę Polską macie czas aż do 16:00!

Więcej informacji na temat wysyłek zawsze znajdziecie w zakładce Dostawa i płatnościSzybko, Tanio i Dobrze
Już nie musisz wybierać dwóch z trzech powyższych.